UWAGA - Konkurs - ZAPRASZAMY! - 23.12.2012

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie!

Niniejszym ogłaszamy konkurs na najciekawsze zdjęcie wędkarskie sezonu 2012. Uczestnikiem konkursu może być każdy, pod warunkiem ukończenia 18 lat. Konkurs polega na przesłaniu od 1 do maksymalnie 3 zdjęć, wykonanych w sezonie wędkarskim 2012 (czyli od 01.01.2012 do 31.12.2012). Zdjęcia muszą dotyczyć naszej pasji, czyli wędkarstwa. Na zdjęciach mogą znaleźć się nasze trofea wędkarskie, czyli ryby, krajobrazy związane z wędkarstwem i wszystko co jest związane z wędkarstwem. Każde nadesłane zdjęcie zostanie ocenione przez nas. Wśród zdjęć wyłonimy 3 naszym zdaniem najciekawsze zdjęcia, za które będą nagrody.

Za zajęcie pierwszego miejsca nagrodami są Atlas Wód Wędkarskich PZW (wydany w listopadzie 2012 przez Wydawnictwo BIK) oraz Kalendarz ze zdjęciami wędkarskimi na rok 2013 (kalendarz firmy Robinson). Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca nagrodą jest Atlas Wód Wędkarskich PZW.

Konkurs trwa do dnia 31.01.2013. Do tego dnia można nadsyłać swoje zdjęcia. Oczywiście liczą się tylko zdjęcia wędkarskie wykonane w całym sezonie 2012. Prosimy o przesyłanie propozycji na adres sebastian@guidedfishing.pl. Przesłanie zdjęcia równoznaczne jest ze zgodą na umieszczenie go w naszym serwisie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Zobacz w innych serwisach

 • Polecamy

 


 

 • Najczęściej oglądane
 •  

  WĘDKARSTWO - Szczupaki z Żarnowca (20848)

    Jedna z najlepszych wód szczupakowych w Polsce. Hektary podwodnych łąk, skupiska roślin, głębokie tonie i to co nas interesuje najbardziej - szczupaki. Dobry przewodnik wskaże odpowiednie miejsce, podpowie jakich używać przynęt i w jaki sposób prowadzić przynętę. Nie jest to łatwe, bowiem Żarnowiec rządzi się swoimi prawami.0
 •  

  Wędkarstwo - Pstrągi potokowe z małej rzeki cz. 1 (20303)

    Jak łowić pstrągi na małej rzece? Miejscówki, techniki rzutu i przynęty. Film instruktażowy. Przewodnikami po łowisku są: Sebastian i Mateusz Kalkowscy.0